KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377085
nr 1437 7085
Oidentifierad konstnär. Signerad E Hertz, 1889. Olja på duk, 60x80, yttermått inklusive ram: 75x96 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:42:52
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)